Velkoplošný tisk

 

Velkoplošný tisk je v dnešní době nejrozšířenější tištěnou formou reklamy pro oslovení větší skupiny lidí. Vzhledem k velkým rozměrům je potřeba, aby velkoplošný tisk dosahoval vysoké kvality. Nikdo ze zákazníků si samozřejmě nepřeje, aby se i sebemenší nedokonalosti objevily na jejich velkoformátové prezentaci. Nabízíme velkoformátový tisk v té nejlepší kvalitě s vlastnostmi pro zvýšení odolnosti venkovních vlivů.

Z důvodu zkvalitnění servisu a pro tyto účely používáme naší velkoplošnou tiskárnu Mimaki CJV300. Na této tiskárně pro velkoplošný tisk jsme schopni dosahovat fotografické kvality tisku a to v rozlišení až 1440 DPI.

Díky digitální technologii může být každý výtisk z celého nákladu jedinečný, s téměř nezměněnými finančními náklady.

Profesionální tisk pro každého

V naší kompletní nabídce naleznete velkoplošný a velkoformátový tisk, reklamní plachty, rollupy, citilyghty, plakáty, bannery a mnoho dalšího. Našim snahou je poskytnout komplexní servis od návrhu po finální realizaci. Snažíme se vyhovět jakýmkoliv přáním klienta, ale nemusíme být pouhými realizátory. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oboru dokážeme méně zkušeným zákazníkům poradit nebo pomoci při formulaci požadavků.

velkoplosny-digitalni-tisk-praha.cz

Velkoplošný tisk Praha je prijektem Tiskárny Daniel, s.r.o. Tiskárna Daniel ej tradiční ofsetová a digitální tiskárna, s více než 20ti letými zkušenostmi.

Jsme prozákaznicky orientovanou společností, jejiž náplní je komplexní servis v oblastech velkoplošného tisku, malonákladového digitálního tisku, ofsetového tisku a zpracování grafických návrhů.

Naši firmu můžete navštívit v Praze Petrovicích, díky vlastnímu internímu zakázkovému sytému expedujeme denně desítky zakázek po celé České republice.